Haber
F.Bahçe, Yukatel Adana Demirspor maçına hazır
![](https://haberseydikemer.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/fbahce-yukatel-adana-demirspor-macina-hazir-t5VrFFRX.webp)
Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında yarın deplasmanda Yukatel Adana Demirspor ile karşılaşacak F.Bahçe, hazırlıklarını tamamladı.
Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapılan antrenmanda; Koşu, ısınma ve hızlı hareketlerle başladı. Daha sonra 3 gruba ayrılan sarı-lacivertli futbolcular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman taktik ve bireysel antrenmanlarla sona erdi.
Sarı-lacivertli ekip, bugün özel uçakla Adana’ya gidecek.